Dieta Wegańska - cateringi dietetyczne

Wyróżniony
-30% na kod "PF30"
Catering dietetyczny Pyszna Fabryka - opinie, cena, diety
● Darmowa dostawa
● Pomoc dietetyka
● Dostawa w weekend
Pyszna Fabryka

Pyszna Fabryka to wyjątkowy catering dietetyczny, który został ogłoszony Zdrową Marką Roku 2021 roku w kategorii Debiut! Ta firma cateringowa stawia na różnorodność posiłków, a do przygotowywania potraw wykorzystuje produkty BIO od sprawdzonych lokalnych dostawców. Pyszna Fabryka gwarantuje indywidualne podejście do każdego Klienta! Wybierz swoją idealną dietę już dziś i rozpocznij zdrową podróż. 

PS Szefem Kuchni w Pysznej Fabryce jest Arkadiusz Klimkiewicz — półfinalista programu Hell’s Kitchen.

Ocena cateringu:

0.0/5
Wyróżniony
Catering dietetyczny Maczfit - opinie, kod rabatowy
● Wymiana posiłków
● Darmowa dostawa
● Dostawa w weekend
Maczfit

Jesteśmy jednym z największych cateringów dietetycznych w Polsce. Charakteryzujemy się wysoką jakością, profesjonalnym zespołem, bezpłatną konsultacją dietetyczną, możliwością zarządzania zamówieniem w każdej chwili, programem lojalnościowym oraz tym, że dziś zamawiasz, pojutrze jesz. Nasz system HACCP jest certyfikowany przez niezależnych audytorów międzynarodowej jednostki TÜV, co sprawia, że wyróżniamy się na tle innych cateringów. Skorzystaj z usługi naszego cateringu dietetycznego i przekonaj się, dlaczego większość osób korzystająca z cateringu spożywa właśnie nasze posiłki.

Ocena cateringu:

1.0/5
Wyróżniony
Catering dietetyczny Rukola
● Wymiana posiłków
● Darmowa dostawa
● Pomoc dietetyka
● Dostawa w weekend
Rukola Catering

Catering Dietetyczny Rukola posiada w swojej ofercie aż 16 diet dopasowanych do każdych potrzeb. Posiłki w Rukola Catering są dostosowywane do preferencji klienta.

Ocena cateringu:

0.0/5