Dieta ketogeniczna - catering

Jedz tłuszcz, aby spalać tłuszcz! Przekonaj się, że to zdanie jest prawdziwe i przetestuj na sobie dietę ketogeniczną! Jest to skuteczny sposób w walce o wymarzoną sylwetkę. Chcesz jeść swoje ulubione potrawy, a przy tym zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Dieta keto może być rozwiązaniem idealnym dla Ciebie! Nie wiesz, jak skutecznie schudnąć? Udowodnimy Ci, że dieta odchudzająca nie musi oznaczać głodówek i miliona wyrzeczeń.

Z nami szybko znajdziesz najlepszy catering dietetyczny, który ma dietę dopasowaną do Twoich potrzeb! Sprawdź już dziś i ciesz się długotrwałymi efektami.

Ranking najtańszych cateringów z dietą ketogeniczną 1500 kcal

Ranking najtańszych diet ketogenicznych o kaloryczności 1500 kcal został przygotowany na podstawie aktualnych cen najtańszych możliwych wariantów keto diety 1500 kcal, bez uwzględniania rabatów i okresów testowych. Przyjmujemy granicę 100 kcal w górę i w dół, tak więc w rankingu może znaleźć się catering mający dietę 1400-1600 kcal.

Data aktualizacji cen: 17.07.2023r

Ranking najtańszych cateringów z dietą ketogeniczną 2000 kcal

Ranking najtańszych diet ketogenicznych o kaloryczności 2000 kcal został przygotowany na podstawie aktualnych cen najtańszych możliwych wariantów keto diety 2000 kcal, bez uwzględniania rabatów i okresów testowych. Przyjmujemy granicę 100 kcal w górę i w dół, tak więc w rankingu może znaleźć się catering mający dietę 1900-2100 kcal.

Data aktualizacji cen: 17.07.2023r

Ranking najtańszych cateringów z dietą ketogeniczną 2500 kcal

Ranking najtańszych diet ketogenicznych o kaloryczności 2500 kcal został przygotowany na podstawie aktualnych cen najtańszych możliwych wariantów keto diety 2500 kcal, bez uwzględniania rabatów i okresów testowych. Przyjmujemy granicę 100 kcal w górę i w dół, tak więc w rankingu może znaleźć się catering mający dietę 2400-2600 kcal.

Data aktualizacji cen: 17.07.2023r

Ranking najtańszych cateringów z dietą ketogeniczną 3000 kcal

Ranking diet ketogenicznych o kaloryczności 3000 kcal został przygotowany na podstawie aktualnych cen bez uwzględniania rabatów i okresów testowych. W przypadku cateringów, których oferta zawiera inną kaloryczność, ale zbliżoną do 3000 kcal, podana cena i miejsce w rankingu określa wartość dla 3000 kcal.

Data aktualizacji cen: 17.07.2023r

Założenia diety ketogenicznej

Ten sposób odżywiania jest idealny dla osób, które w krótkim czasie chcą zrzucić zbędne kilogramy. To niezwykle popularna dieta wśród osób aktywnych fizycznie. Dieta keto polega na spożywaniu odpowiedniej ilości tłuszczów. Zakłada zwiększenie podaży tłuszczów (roślinnych i zwierzęcych) przy jednoczesnym ograniczeniu spożywania węglowodanów. Czynnikiem niezbędnym do schudnięcia jest stan ketozy, który doprowadza do procesu rozpadu tłuszczów. Organizm zaczyna wtedy pozyskiwać energię z tłuszczów, a dzięki temu spala nie tylko tłuszcz pochodzący z pożywienia, ale również ten, który zdążył się już odłożyć w formie tkanki tłuszczowej. Nawet mniejsza kaloryczność w tej diecie zapewni Ci uczucie sytości przez cały dzień, co gwarantuje Ci odchudzanie bez głodówek. Przed rozpoczęciem tej diety, konieczna jest wizyta u lekarza, która potwierdzi, czy ten sposób odżywiania będzie dla Ciebie bezpieczny. Zaleca się także regularne wykonywanie badań, aby czuwać nad stanem swojego zdrowia. Bardzo ważna jest samoobserwacja i kontakt ze specjalistą.

Zalety diety keto

Stosowanie diety ketogenicznej przez kilka miesięcy sprawia, że poczujesz się lekko i będziesz pełen energii. Kontrolowanie ketozy będzie gwarancją szybkiego spadku wagi.

Dieta ketogeniczna — korzyści ze stosowania diety:

 • dobre samopoczucie i energia na cały dzień,
 • różnorodne dania – to nie prawda, że keto to tylko mięso — obalamy ten mit!
 • budowa masy mięśniowej,
 • niższe ciśnienie krwi,
 • poprawa stanu cery.

Dieta pudełkowa ketogeniczna — sposób na szybsze osiągnięcie wymarzonego celu

Decydując się na dietę ketogeniczną od cateringu dietetycznego, dodatkowo oszczędzasz czas, bo zestaw posiłków na cały dzień otrzymujesz prosto pod wskazany adres!

Co oznacza ketogeniczna dieta pudełkowa w praktyce? To przede wszystkim wygodna dieta z dowozem oraz gwarancja pysznego smaku i odpowiednio zbilansowanych posiłków, opracowanych pod Twój indywidualny cel sylwetkowy!

Ile można schudnąć na diecie keto?

Dieta keto to skuteczny sposób na to, aby zrzucić zbędne kilogramy. Zdarza się, że w ciągu pierwszego tygodnia stosowania diety, można zgubić nawet 5 kilogramów masy ciała! Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna — zależna od wagi wyjściowej oraz stylu życia i predyspozycji zdrowotnych, a także genetycznych.

Efekty odchudzania możesz zaobserwować jeszcze szybciej, gdy całkowicie zmienisz swój tryb życia — zadbasz o regularną aktywność fizyczną oraz o odpowiednie nawodnienie organizmu każdego dnia.

Co jeść będąc na keto?

Z dietą keto nie będziesz narzekać na uczucie głodu! W diecie keto znajdziesz przede wszystkim ryby, owoce morza, dobrej jakości mięso, tłuszcze roślinne (na przykład olej kokosowy czy oliwa z oliwek), nasiona, orzechy i warzywa niskowęglowodanowe. Dozwolony jest także pełnotłusty nabiał oraz jaja.

Produkty zakazane w diecie ketogenicznej:

 • cukier – słodycze, napoje słodzone,
 • produkty zbożowe – pieczywo, kasza, ryż,
 • skrobia – ziemniaki, bataty, płatki owsiane,
 • niektóre owoce – banany, winogrona, arbuz, jabłka, pomarańcze,
 • rośliny strączkowe,
 • produkty typu light – mleko, maślanka, jogurt naturalny, kefir,
 • miód i syrop klonowy.

Powyższe produkty uniemożliwiają utrzymanie stanu ketozy, a w efekcie zablokują możliwość zrzucenia zbędnych kilogramów. Trzeba uważać także z ilością spożywanego alkoholu.

Czy dieta keto jest zdrowa? Kto powinien uważać na ten sposób odżywiania?

Dieta wysokotłuszczowa nie jest odpowiednim sposobem żywienia dla wszystkich osób. Nie zaleca się jej w przypadku osób borykających się z chorobami nerek, wątroby, trzustki, serca i z cukrzycą. Diety ketogenicznej powinny unikać także kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz osoby z zaburzeniami odżywiania.

Komu zalecana jest dieta ketogeniczna?

Dieta keto jest idealnym sposobem żywienia dla wszystkich osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy i nie mają żadnych przeciwwskazań. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zastosowaniem diety ketogenicznej skonsultuj ten sposób żywienia z dietetykiem, a najlepiej ze swoim lekarzem.

Zmień swoje nawyki żywieniowe już dziś i zadbaj o swoje zdrowie

Zmień swój styl życia i wypracuj zdrowe nawyki żywieniowe, a zobaczysz, że żyje się lepiej. Zdrową dietę uzupełnij o odpowiednie nawodnienie, a do codziennych obowiązków dodaj regularny sport. Za kilka lat podziękujesz sobie za te zmiany.

Sprawdź listę najlepszych cateringów dietetycznych z całej Polski, które w swojej ofercie mają dietę ketogeniczną!

Social Media