Pozycjonowanie cateringu dietetycznego

Nasz ranking cateringów dietetycznych oprócz pełnienia funkcji informacyjnej dla potencjalnych Klientów, pomaga również znaleźć aktualne promocje na dietę pudełkową i wspiera pozycjonowanie. Jeżeli chcesz poprawić pozycje swojego cateringu dietetycznego, zapoznaj się z informacjami poniżej.

Jak możemy pomóc w pozycjonowaniu cateringu?

Publikacja artykułu sponsorowanego

Nasz blog dietetyczny jest do Twojej dyspozycji. Dodaj własny artykuł z linkiem do swojego cateringu lub zleć przygotowanie artykułu naszym copywriterom w wyjątkowo niskiej cenie. 

Dlaczego warto zdecydować się na publikację artykułu na naszym blogu?

Nasz serwis jest tematycznie powiązany z branżą dietetyczną, umożliwiamy pozostawienie linku dofollow, który może pozytywnie wpłynąć na pozycje Twojej strony, a dodatkowo będzie działał również pod względem PR’owym.

Jakie są dodatkowe korzyści?

Naszym nadrzędnym celem jest pozyskanie maksymalnej ilości ruchu w obrębie serwisu, każdy publikowany artykuł zarówno napisany przez naszych copywriterów, jak i dostarczony przez cateringi, będzie dodatkowo pozycjonowany. Na życzenie, bezpłatnie, pomożemy dobrać odpowiedni temat artykułu i precyzyjne wytyczne do jego opracowania, tak by pojawiał się w Google na jak najwyższych pozycjach.

Ile kosztuje dodanie artykułu sponsorowanego?

Aktualnie możesz dodać swój artykuł w cenie 130 zł netto za publikację, z gwarancją obecności na naszej stronie przez min. 12 miesięcy. Cena wraz z napisaniem przez nas to 230 zł netto.

Rozszerzony wpis w bazie cateringów

Rozszerzenie wpisu to silne wyróżnienie Twojego cateringu pośród kilkuset innych, dostępnych w całej Polsce.

Wykupienie rozszerzenia wpisu pozwoli na dodanie linku dofollow również z dedykowanej podstrony. Możesz wybrać dowolny tekst do podlinkowania i skierować użytkowników na dowolną podstronę. Ponadto w przypadku wpisu rozszerzonego, dodamy ręcznie wszystkie diety do naszej listy.

Wyróżnione miejsce na liście cateringów dietetycznych w dowolnym mieście

Chcesz dotrzeć z ofertą do ludzi wyszukujących catering dietetyczny w określonym mieście? Ta oferta jest dla Ciebie!

W ramach wyróżnienia, Twój catering nie tylko będzie wyżej na liście, ale będziesz mieć możliwość zostawienia linku z dowolną frazą, oczywiście również dofollow

Dlaczego link z określonego miasta jest ważny?

  1. Umieszczenie linku dofollow może pomóc w pozycjonowaniu Twojej strony.
  2. W przypadku, gdy nasz ranking jest już na pierwszej stronie wyszukiwania, naturalnie ściąga nowych Klientów, tylko od Ciebie zależy, czy będą przechodzić na Twoją stronę, czy na stronę konkurencji.
  3. Możesz zająć pozycję w Google, nawet, gdy Twoja strona nie pojawia się w Google dla tego zapytania.
  4. Jeżeli Twoja strona jest wysoko w Google, to czemu nie zająć dwóch pozycji w TOP 10? Klienci teoretycznie będą nadal mieć wybór, ale częściej trafią na ofertę Twojego cateringu.

Zobacz, jakie pozycje mamy w największych miastach w Polsce!

Dodaj swój  catering!
Catering Dietetyczny FitKing